Welcome to Riverside Holiday Villages

Riverside Tatil Köyü sizlere ve sevdiklerinize Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

  • +90 850 259 70 72       info@riversideholidayvillage.com  hotel@riversideholidayvillage.com

Riverside Hakkında

Riverside Garden Resort (Riverside Holiday Village olarak da bilinir), Kuzey Kıbrıs'ta Girne bölgesi Alsancak mevkisinde. 

KONUM: Ercan havaalanına 45 km uzaklıkta. Girne şehir merkezine 8 km uzaklıkta yaya olarak denize 2 km uzaklıktadır. Limon bahçeleri, bağlarla çevrili her türlü meyve ağaçlarına sahip dağ ve deniz manzaralı olarak kurulan Riverside Garden Resort Hotel Girnenin eğlence merkezlerine ve girnenin en güzel sahillerine yakın konumdadır.

YAKIN ÇEVRE AKTİVİTELERİ: Riverside Garden Resort Hotel'e  2 km uzaklıkta Girne Bölgesinin en popüler Barları ve Restaurantları bulunmaktadır. Tatil süreniz boyunca dilerseniz discolardan eğlencenin tadına varabilir ve Restauranlardan farklı tatlar tatarak tatilinize renk katabilirsiniz.

Girne yakınlarındaki olağanüstü bir 4 yıldızlı tesisdir. Tatilcilere el değmemiş ve huzurlu bir cennet sunuyor, seyahat eden tek gezginler, çiftler, aileler için mükemmel bir seçenektir.

Riverside Garden Resort sizleri ve sevdiklerinizi Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

Riverside Garden Resort sadece fantastik ve eğlenceli imkanlar sunmakla kalmayıp Kuzey Kıbrıs'ın doğal bitki örtüsü ile doğa arasında bir tatil imkanı da sunmaktadır.

Riverside'da birçok farklı çiçek türünü göreceksiniz, dağların arasından yürüyüş yapabilir ve yolda orkide ve kır çiçeklerinden birçok farklı tür keşfedebilirsiniz.

Bir kelebek sizi karşıladığında veya kuşların şarkı söyleyip rahatlatıcı şarkıları eşlik ettiğini duyarsanız şaşırmayın.

Balkon veya terasta dinlenmek için bir dakikanızı ayırın ve günün koşuşturmacasından uzakta, Kuzey Kıbrıs'ın huzur dolu güzelliğinin tadını çıkarın.

Soft herşey dahil: Sabah kahvaltısı, ögle ve aksam yemekleri yemekler esnasında alınacak yerli alkollü ve alkolsüz  içecekler  ve havuz bölgesi,
A la carte barda  Sabah 10:00 - Aksam 22:00 'ye kadar alınacak alkollü alkosüz içecekler dahildir.

Türk kahvesi ve dondurma dahil değildir.

Yorumlar

Sadece Riverside'a yaptığım güzel gezi tüm ilgililere teşekkür ederim. Villa çok güzeldi; Çok geniş, konforlu ve bol olanakları vardı. Kahvaltılar çok güzel. Dost, rahatlık ve mükemmel değerleri ile birlikte benim seçimim Riverside, çünkü, rahat bir atmosferi seviyorum. Tekrar teşekkür ederim! "

Chris Goldsmith -

Harika bir tatildi diyebilirim! Websitenin tasvir ettiği her şey vardı ve Riverside'ı herkese tavsiye edeceğimi söylemeliyim. Personeller; yardımsever, güler yüzlü, verimli bir ekip... Eşim ve ben kalmaktan keyif aldık ve daha önümüzdeki yıllarda (umuyoruz) kesinlikle geri geleceğiz Çok çok teşekkürler. "

Colin, Sharon ve Nicole Cowdrey -
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Rezervasyon
Rezervasyon
Whatsapp
WhatsApp
HemenAra
Hemen
Ara