Welcome to Riverside Holiday Villages

Riverside Tatil Köyü sizlere ve sevdiklerinize Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

  • +90 850 259 70 72       info@riversideholidayvillage.com  hotel@riversideholidayvillage.com

Kuzey Kıbrıs Plajları

Kıbrıs tatilleriniz için plajlar: Kuzey Kıbrıs'taki başlıca çekim merkezleri olan plajlar, birçok özelliği olan otel plajlarından, ziyaretçinin tüm sahile sahip olabilecekleri Karpaz'daki kumun gizlenmesine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Güneş losyonunu kullanmayı unutmayın - yaz güneşinin altında 20 dakika sonra yanmaya başlayacaksınız. Kuzey Kıbrıs otellerinin çoğunun kendi plajları var.

Girne'nin batısındaki bazı plajlarda, profesyonel eğitim ve denetim ile Royal Yacht Club tarafından sağlanan geniş bir su sporları yelpazesi sunmaktadır. Genel olarak, otellerle ilişkili plajlar temiz tutulur ve tuvaletler, şezlonglar, şemsiyeler, barlar ve restoranlar gibi imkanlar sağlanır. Giriş ücretleri plajlara göre değişir. Ziyaretçinin kendisi için plajları keşfetmesi tercih edilir, ancak bir rehber olması için birkaç plaj aşağıda listelenmiştir.

Alagadi PlajıGirne‘nin yaklaşık 10 km doğusunda bulunmaktadır ve ‘kaplumbağa plajı’ olarak bilinir. Alagadi plajı oldukça popüler bir turist plajıdır ve aralarında güneşlenme alanları ve bir barın yer aldığı birçok tesis bulunur.

Escape Plajı, Girne şehrinin sadece 5 km uzağındadır ve Kuzey Kıbrıs’taki en güzel plajlardan biridir. Escape plajı, ince altın rengi kum ve temiz suyu ile güneşlenmek için mükemmel bir noktadır. Aralarında tüplü dalış, Jet Ski, muz ve pedallı botun yer aldığı farklı türlerde su sporları vardır. Escape Plaj’ında kulüp, restoran ve bar da bulunmaktadır. Riverside Garden Resort'a yaklaşık 3 km uzaklıktadır.

Denizkızı, Girne’nin yaklaşık 7 mil batısındadır. Riverside Garden Resort'a yaklaşık 3 km uzaklıkta olan bu plajın anlaşmalı olduğumuz Golden Bay bölümünde çeşitli aktiviteler mevcuttur. Bu korunmuş koyda aralarında rüzgar sörfü, paraşütle atlama, su kayağı ve küçük çocuklar için şişme botların yer aldığı çeşitli su sporları yapılmaktadır. Bir şezlong kiralayabilirsiniz ve ayrıca tuvalet ve duş da bulunmaktadır.

Camelot Plajı, Girne yakınlarındaki Alsancak’ta Antik Lambousa kentinde yer alıyor. Dingin suları ve sakin atmosferi ile tercih edebileceğiniz bir yer. Dalış maskesi ile dalmak için de ideal. Ayrıca çeşitli motor sporlarını da yapabilir, sahil restoranlarında yemek yiyebilirsiniz. Tesise yaklaşık 2 km uzaklıktadır.

Mare Monte otel plajı, Girne'nin yaklaşık 8 km batısındadır ve ziyaretçinin istediği tüm imkânları sağlar. Mükemmel bir yer, ancak giriş ücreti başka yerden daha yüksektir. Bu plaj, Riverside'a sadece 2 km / 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.

 

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Rezervasyon
Rezervasyon
Whatsapp
WhatsApp
HemenAra
Hemen
Ara