Welcome to Riverside Holiday Villages

Riverside Tatil Köyü sizlere ve sevdiklerinize Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

  • +90 850 259 70 72       info@riversideholidayvillage.com  hotel@riversideholidayvillage.com

Kuzey Kıbrıstaki Aktiviteler ve Burada Yapabilecekleriniz

Yürüyüş: Her yaştan insana hitap eden doğa yürüyüşleri, Girne bölgesinde birkaç merkez tarafından organize edilmektedir. Genellikle Girne Dağı'nda etrafında yapılır.

Kaplumbağalar: Kaplumbağaları izlemek, Kuzey Kıbrıs'ın en büyüleyici faaliyetlerinden biridir. Bu güzel canlıları izlerken hayran kalacağınız bazı kaplumbağa koruma alanları vardır.

Bitki Koleksiyonu: Kuzey Kıbrıs size, güneşten, denizden, doğal güzelliklerden ve tarihi yerlerden daha fazlasını sunacak. Kuzey Kıbrıs'ın süprizlerle dolu bitki örtüsü sizi şaşırtacaktır.

Dalış: Akdeniz'deki en uzun dalış mevsimlerinden birinin tadını çıkarabileceğiniz, Kuzey Kıbrıs'ın büyüleyici ve eşsiz su altı dünyasına hoş geldiniz.

Kuş Gözlemciliği:  Kıbrıs'ta 347 farklı kuş türü izlemek mümkündür. Bu türlerden sadece 46'sı Kıbrıs'ta görülebilen tür, bu türlerin 7'si ise endemik alttürdür.

Go Kart:  Avrupa'nın en yüksek standartlarını aşan ve bölgedeki en iyi yarış yüzeylerinden birine sahip olan ZET Uluslararası Karting Alanı.

Paintball: Paintball, on yıldan az bir sürede dünyanın en heyecan verici açık hava sporlarından biri haline geldi. Paintball'u, Girne'nin bazı bölgelerinde oynabilirsiniz.

Kamp Yapmak:  Girne ve Mağusa bölgelerinde tuvalet, restoran ve bar gibi hizmetler sunan çeşitli resmi kamp siteleri bulunmaktadır.

Mağara Gezmek:  Kuzey Kıbrıs'ta keşfedilecek bedava gezebileceğiniz birkaç mağara var. Bunlardan biri, Beş Parmak Dağı'nın güney yamacında Ağırdağ köyünün kuzeyinde Sıcak Mağara olarak bilinir.

At Binme: Girne yakınlarında iki farklı bölgede size binicilik imkanı sunuyoruz. Karaoğlanoğlu bölgesinde binicilik klübünde siz ve aileniz ile biniciliğin keyfini çıkarabilir veya sizi ve ailenizi Kozanköy yakınlarına götürüp doğa içerisinde binicilik keyfini sürebileceğiniz ve gezinti yapabileceğiniz tesise ulaştırabiliriz.

Avcılık:  Kıbrıslı Türklerin çoğunun en büyük tutkusu avcılıktır. Sezon Ekim'den Şubat'a, yalnızca Pazar günleridir. Avlanma alanları çok sıkı bir şekilde denetlenir.

Ulusal Parklar:  Kuzey Kıbrıs'ın Karpaz Yarımadasında bir Milli Parkı vardır. Burada çok sayıda kuş, vahşi eşekler, kaplumbağalar, görebileceğiniz nadir floralar ve inanılmaz güzel plajlar bulunur.

Fotoğrafçılık:  Zenginlikleri ve çeşitli peyzajlarıyla Kuzey Kıbrıs fotoğrafçılar için ideal bir yerdir. Askeri bölgelerde ve çevresinde fotoğraf çekilmemesine özen gösterilmesi gerekmektedir.

Gezi Turları:  Bazı tur şirketleri ve oteller kendi otobüs turlarını organize ediyor. Bir tura katılmak isterseniz, sizin için ayarlayabiliriz. Sadece Riverside resepsiyonundan bilgi isteyin.

Su Sporları:  Girne ve Mağusa'da su kayağı, parasailing, rüzgar sörfü ve jet ski gibi çeşitli su sporları sunan birkaç plaj vardır.

Vahşi Yaşam: Aynı zamanda, turistik yerlerin ve yaban hayvanlarının tadını çıkarabileceğiniz bir yürüyüş gezisi veya tur düzenleyebiliriz. Resepsiyonumuza danışın.

Yat Gezileri: Girne Limanı'ndan yaz boyunca yat turları ve tekne turları sunulmaktadır. Bu hizmeti sunan çok sayıda şirket olduğundan uygun bir hizmet bulmak için zaman ayırın. Resepsiyonumuza danışın.

Orkideler:  Vahşi orkideler, açık alanların çoğunda ve dağ gezilerinde bulunabilir. Bahar aylarında Kıbrıs'ta yüzün üstündeki çeşitlerle orkideleri görebilirsiniz. Dünyanın başka hiç bir yerinde göremeyeceğiniz bu görsel şölen için sizleri de Kuzey Kıbrıs'a bekleriz. Arı orkideleri de bunlardan sadece biridir.

Riverside Garden Resort'ta yapabileceğiniz birçok aktivite bulunur.Tatilinizi Kuzey Kıbrıs'ta şimdiden ayarlayın.

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Rezervasyon
Rezervasyon
Whatsapp
WhatsApp
HemenAra
Hemen
Ara