Welcome to Riverside Holiday Villages

Riverside Tatil Köyü sizlere ve sevdiklerinize Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

  • +90 850 259 70 72       info@riversideholidayvillage.com  hotel@riversideholidayvillage.com

Kuzey Kıbrısta Araç Kiralama

Kuzey Kıbrıs uluslararası olarak konukseverlik adası olarak bilinir. Riverside Araç Kiralama her zaman bu geleneğe ayak uydurur ve araba kiralama hizmetlerinde en iyisini yapmaya çalışır. Sizi ve ailenizi evinize geri güvenli ve sağlıklı bir şekilde döndürmek istiyoruz.

Riverside Araç Kiralama adada bulunabilen çeşitli yol koşullarına göre çeşitli salon ve dört çeker araçlarla kuşatıldı. Siz, direksiyonun başına geçmeden önce kiraladığınız aracın sıkı bir şekilde kontrol edildiğinden, güvenli sürüş için hazır olduğundan emin olunuz.

Buna ek olarak, 24 saat aktif çağrı merkezimiz mevcuttur. 08:00 - 18:00 Saatleri arasında araç değiştirme servisimizden de yararlanabilirsiniz. Çünkü beklemedik bir şey olursa, kiralama süreniz boyunca size motorlu araç tahsis edebilir ve tatilinizi sürdürebilirsiniz.

Riverside Araç Kiralama, mevsimsel olarak müsaitlik durumuna göre, burada kaldığınız süre boyunca size farklı araç seçenekleri sunabilir. Bu, dört çeker bir aracı asgari üç ila dört gün süreyle almak ve sonra tatilinin geri kalanında sedan kiralama hizmetine geri dönmek isteyen bir aile için ideal bir çözüm olacaktır.

Nisan ayının sonundan Eylül ayı sonuna kadar olan yüksek sezon boyunca, Ada'ya çok sayıda yurtdışı ziyaretçisi geldiğinden, bir araç kiralamak için siz Ada'ya gelmeden önce sipariş vermeniz gerekir.

Kiralama sektörünün öncüsü ve adadaki en büyük araba kiralama şirketlerinden biri olan Riverside Araç Kiralama, ekonomiden lükse kadar geniş bir ürün yelpazesi ile sedan veya cabrio araçlarında rekabetçi fiyatlarla manuel veya otomatik vites seçenekleri sunar. Bütün araçlarımızda klima mevcuttur.

Biraz ada hakkında konuşalım ... Her yıl milyonlarca kuşa ev sahipliği yapan ada, tüm doğa tutkunlarına ve renk ve kokuya değer veren herkesi etkilemiştir.

Afrodit'in doğduğu yer olan ada, bozulmamış ve kirlenmemiş kıyı şeridini ve Akdeniz'in kalbindeki peyzajı korumayı başarmış durumda.

Kıbrıs size olağanüstü iklimi ve şaşırtıcı derecede bozulmamış doğasından çok daha fazlasını sunacak: Yıl boyunca gerçekten hayattan zevk alabileceğiniz bir yer.

  • Akdeniz'in kalbinde gizli bir cennet
  • Kıbrıslılar için misafirperverlik ikinci doğadır.
  • Yeşil alanlar (...) Kuzey Kıbrıs kır çiçekleri hazinesidir. (Laurence Durrell)
  • Kıbrıs adası, çeşitli imparatorlukların etkisinde kalmış güçlü bir uygarlıktır. (Shams ad Din, Arap yazar, MS 985)
  • Cennetten dokunulmuş bir parça
  • Afrodit Adası, Aşk Adası.

 

Bugün araç kiralamanızı Riverside Araç Kiralama ile yaptırın!

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Rezervasyon
Rezervasyon
Whatsapp
WhatsApp
HemenAra
Hemen
Ara