Welcome to Riverside Holiday Villages

Riverside Tatil Köyü sizlere ve sevdiklerinize Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

  • +90 850 259 70 72       info@riversideholidayvillage.com  hotel@riversideholidayvillage.com

Bellapais Köyü Girne

Kuzey Kıbrıs'ta tekrar tekrar ziyaret etmeyi hak eden en iyi yerlerden biri Bellapais Köyü'dür. Köyde ve çevresinde, özellikle ilkbaharda yürüyüş yapmanızdan büyük mutluluk duyacaksınız. 

Ancak adayı ziyaret etmek üzere olanlara Bellapais'i kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Kuzey Kıbrıs'ın tüm ziyaretçileri tatillerinin sonunda harika bir tatilde Bellapais'in geri kalanından ayrı duran bir öğe olduğunu itiraf ediyorlar. Bellapais'i, Kıbrıs'ta sanat tarihi adı verilen hazinedeki müthiş bir mücevher olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca, uluslararası kabul görmüş pozisyonundan gurur duymalıyız. Manastırın karakteri iyi korunmuştur. 

Bu bölgeye ilk ziyaretiniz manastırla başlamalıdır. Tarihi ortamın keyfini sürdükten sonra, köyün içinde ve çevresinde yürüyüşe başlayabilirsiniz. Manastırın amfili salonunda  uluslararası müzik konserlerinde kullanılmaktadır.

Girne üzerinden Bellapais köyüne ulaşabilirsiniz. Güzel bir evin ve villanın bulunduğu bir yerleşim alanından tırmanan bir yol vardır Merkeze doğru giderken, büyüleyici Akdeniz tarzı evlerin farkına varacaksınız. 

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Rezervasyon
Rezervasyon
Whatsapp
WhatsApp
HemenAra
Hemen
Ara