Welcome to Riverside Holiday Villages

Riverside Tatil Köyü sizlere ve sevdiklerinize Kuzey Kıbrıs güneşinde unutulmaz bir tatil sunuyor.

  • +90 850 259 70 72       info@riversideholidayvillage.com  hotel@riversideholidayvillage.com

Kuzey Kıbrıs Aile Tatilleri

Riverside Garden Resort, aileler için mükemmel olanaklar sunmaktadır ve özellikle çocuk dostudur. Üç büyük havuzdan biri, çocuklu ailelerin rahat etmesi için tasarlanmış bir su parkıdır. Bu havuzun hemen yanında içecekler, dondurmalar ve atıştırmalıklar sunan A lacarte  restoran bulunmaktadır. Kendinize iyi bakmak istiyorsanız, A lacarte  restoranımızda  karısık  kebap, karides, biftek ve daha pek çok çeşidine sahip olabilirsiniz. Anne ve babalar şezlongda dinlenebilir, çocuklarıyla ilgilenebilir bakabilir .Arzu ederse havuz başındaki Alacarte restoranımızda yiyecek ve içecek sipariş edebilirler.

Riverside Garden Resort, çocukları eğlendirmek için birçok imkana sahiptir; çocuk oyun alanı, bilardo , masa tenisi, oyun makineleri ,vs oyun salonumuz ve çok daha fazlası .Ayrıca bir tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Atmosfer değişikliği isteyenler için anlaşmalı plajımıza otobüs hizmeti vermekteyiz. Riverside misafirlerinin şezlong, şemsiye ve duş servislerini kullanmakta özgür oldukları kumsalla ulaşmasınızı sağlamaktayız.

Riverside Garden Resort, çocuklarla tatil yapmak için uygun bir yerdir.

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Rezervasyon
Rezervasyon
Whatsapp
WhatsApp
HemenAra
Hemen
Ara